‘DENİZ’DEKİ EMEKLİLERE 450 TL PROMOSYON VAR

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark, 2023 yılında 100 yaşına basacak olan Türkiye Cumhuriyeti için hayati önem arz eden pek çok projenin ana finansörü konumunda olduklarını belirterek, “3. Köprü, 3. Havalimanı, Kıbrıs Barış Suyu Temin projesi, ile Kamu-Özel Sektör Ortaklı Şehir Hastaneleri gibi ülkemizin geleceğinde kritik rol oynayacak büyük projelerin finansman süreçlerinde yer alarak yaklaşık 1.5 milyar dolar tutarında kaynak aktardık. Söz konusu projeler ile yer aldığı tüm alanlara değer sağlamayı hedefleyen DenizBank, yıllarca çalışmış, üretmiş ve ülkemizin yarınlarının inşasında önemli rol oynayan emeklilerimizin de hayatını Deniz’de güzel kılmak için çalışıyor” dedi.

100 TL hediye de var

Bugün Türkiye’de 11.5 milyonun üzerinde emeklinin olduğunu kaydeden Özark, “Emeklilere verilen değerin ülkelerin gelişmişlik düzeyinin önemli göstergelerinden biri olduğunu düşünüyoruz. DenizBank ailesi olarak amacımız, emeklilerimizin finansal ihtiyaçlarına özel çözümler üretmenin yanında sosyal hayatlarına da dokunmak ve bu güzel dönemlerini daha keyifli ve dinamik geçirmelerini sağlamak. İmzaladığımız protokol kapsamında, emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma sözü veren emeklilerimiz 450 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı yakalıyor. Üstelik emekli tanıdıklarını bankamıza yönlendiren tüm müşterilerimize yönlendirdikleri her emekli için 100 TL nakit hediye ediyoruz” diye konuştu.

Kampanyaların yanı sıra emeklilerin birçok bankacılık hizmetinde de ayrıcalıklı olduğunu vurgulayan Oğuzhan Özark. şöyle devam etti:

İndirim fırsatları

“Türkiye’deki 704 şubemizden öncelikli hizmet alabilen emeklilerimiz, 5 bini aşkın DenizBank ve PTT ATM’sinden ayrıca yurtdışında ki tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme işlemi yapabiliyor. Şubelerimizde sıra beklemeden işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyorlar. İhtiyaç, Taşıt ve Konut kredilerinde indirimli faiz oranları, başka bankalardaki kredi borçları için özel taksit ve vade avantajlarından faydalanıyor, uzun yıllar çalışıp biriktirdikleri birikimlerine özel mevduat faiz oranı ile daha fazla değer katabiliyorlar. Ayrıca marka işbirliklerimiz ile emeklilerimiz birçok indirim kampanyasından faydalanabiliyor.”

Emeklilere özel kredi kartı

Türkiye’de sadece emeklilerimize özel tasarlanmış ilk kredi kartı olan Emekli Bonus ile de emeklilere özel birçok ayrıcalık sunduklarını anlatan DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark, şöyle konuştu: “Emeklilerimiz alışverişlerini taksitlendirebiliyor, yapılan harcamalardan bonus kazanabiliyor.Anlaşmalı üye işyerlerinden indirimli alışveriş yapan emeklilerimiz elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarına dönemsel kampanyalarla indirim kazanabiliyor. Eczane, market vb. harcamalarında indirim fırsatları ile tesisat arıza, çilingir, cam kırılması gibi durumlarda da birçok avantajlı hizmetten faydalanabiliyorlar. Bundan sonra da emekli müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip etmeye devam edecek ve emeklilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet vererek örnek gösterilen bir banka olmayı sürdüreceğiz. Emeklilerimize ‘Hürmetlerimizle’ yaklaşımını benimseyen bir banka olarak büyüklerimizin hayatını Deniz’de güzel kılmak, ilk arzumuz.”

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here